در زاوش لیزر انواع ورق های استیل با گریدهای مختلف با کیفیت مناسب به وسیله لیزر برش داده می شود.

ورق های استیل در دو دسته بندی کلی و عمومی قرار میگیرند که هر کدام خواص فیزیکی و مکانیکی متفاوتی را دارا می باشند.

  1. استیل نگیر
  2. استیل بگیر

در صنعت، استیل نگیر کاربرد بیشتری دارد و طبیعتا گرانتر هم می باشد.اما ورق های استیل را به صورت دقیق تر و کامل تر بر اساس آلیاژ و خواص مکانیکی استاندارد طبقه بندی می کنند که شامل کدهای می باشد که معرف خواص آنها در جدول استانداردها می باشد. 304-420-309-310 و... از پرکاربردترین آن ها می باشد که در ورق های نازکتر به صورت روکشدار عرضه می شود. بدین صورت برای برش ورق های استیل به وسیله لیزر از برش ضعیفتر برای ذوب خط برش استفاده کرد و در انتها برش نهائی داده خواهد شد.

ورق های استیل را با توجه به کاربرد نهائی آنها به وسیله اکسیژن و نیتروژن برش می زنند. برش بوسیله گاز کمکی نیتروژن با کیفیتر می باشد و خواص مکانیکی و شیمیایی ناحیه برش خورده حفظ می شود. در مجموعه زاوش لیزر انواع ورق استیل از ضخامت 0/5 میلیمتر تا 6 میلیمتر برش داده خواهد شد. برای برش ورق های استیل از گاز کمکی نیتروژن برای جلوگیری از اکسیدشدن استفاده می شود.

 

تماس با شرکت زاوش آذین پرتو

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و استعلام قیمت انواع خدمات شرکت زاوش آذین پرتو (برش فلزات، برش غیرفلزات، مارکینگ و حکاکی، خم کاری، جوشکاری و ورق کاری، چاپ حرارتی) با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن: 46884734 - 46813890 - 021

موبایل: 6276 936 0935

ایمیل: z.sanat.co@gmail.com

تلگرام: zavashlaser@

اینستاگرام: zavash.laser

تماس تلفنی