شرکت زاوش آذین پرتو ارائه دهنده خدمات برش غیرفلزات ذیل به صورت کاملاً حرفه ای به شرح ذیل می باشد:

 • برش لیزری پلکس گلاس و اکرلیک
 • برش لیزری مولتی استایل
 • برش لیزری چوب و ام دی اف
 • برش لیزری مقوا
 • برش لیزری پارچه
 • برش لیزری چرم مصنوعی
 • برش لیزری ماکت دانشجویی
 • برش لیزری فوم و ابر
 • برش لیزری یونولیت

 برش غیرفلزات-برش لیزری-لیزر فلزات-مارکینگ لیزری

دستگاه برش لیزری و حکاکی غیرفلزات(CO2):

دستگاه لیزری برش و حکاکی CO2 یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین دستگاه های لیزر دنیا می باشد. از دستگاه برش لیزری غیرفلزات می توان برای برش پلکسی گلاس، مولتی استایل، چوب و MDF ، مقوا، پارچه، طلق، چرم مصنوعی و ... استفاده می شود و در بسیاری از مشاغل کاربرد دارد. با استفاده از نرم افزار اتوکد به راحتی می توان نقشه ها و فایل های طراحی شده قطعات غیرفلزی را با دستگاه برش غیرفلزات که با برنامه اتوکد سازگار می باشد را پیاده سازی نمود.

مزیت دستگاه های برش غیرفلزات:

دقت بالای برش لیزر: با استفاده از دستگاه برش غیرفلزات، امکان برش نقش های پیچیده روی غیرفلزات فراهم می باشد و این برش با دقت بالایی انجام می شود.

سرعت بالای برش لیزر: دستگاه های برش غیرفلزات با توجه به سرعت بالایی که دارند مدت زمان تولید قطعات را کاهش می دهند.

نمونه سازی قطعات و محصولات قبل از تولید انبوه: با استفاده از دستگاه برش غیرفلزات می توان قبل از تولید قطعات در تیراژهای بالا نمونه سازی را انجام داد و در هزینه ها صرفه جویی نمود.

 عدم ایجاد تنش گرمایی قبل و بعد از برش لیزری: از آنجایی که هنگام برش لیزری غیرفلزات اشعه لیزر به صورت کانونی متمرکز می باشد، تغییر دما قطعه غیرفلزی قبل و بعد از برش لیزری بسیار کم می باشد و این مورد باعث می شود که خواص مکانیکی و فیزیکی قطعه برش داده شده حفظ شود.

برش غیرفلزات-برش لیزری-لیزر فلزات-برش فلزات

 • حکاکی دستگاه لیزر

حکاکی دستگاه لیزر عمدتاً در حوزه تبلیغات و حکاکی دستگاه لیزر عمدتا در حوزه تبلیغات و مصنوعات چوبی کاربرد دارد البته در صنعت تابلو سازی هم بسیار کار آمد میباشد.در ایران عمده حکاکی لیزر در این چند مشاغل استفاده می شود و به این مفهوم نیست که در مشاغل دیگر گپکاربرد ندارد.به طور مثال برای حکاکی لیزر سنگ مزار حتما از دستگاه لیزر co2 استفاده می کنند و چهره ی سنگ مزار با دستگاه لیزر بسیار بی نقض است.همچنین برای حکاکی روی سنگ عقیق انگشتر هم کاربرد دارد و مشاغل بسیار زیاد دیگری...

مارکینگ و حکاکی-برش لیزری-لیزر فلزات-برش غیر فلزات

 • برش دستگاه لیزر

برش دستگاه لیزر بسیار کاربرد بیشتری نسبت به حکاکی آن دارد.

برش دستگاه لیزر در حوزه پارچه می تواند کمک شایانی به تولیدکنندگان پوشاک حرفه ای نمائید.

برش دستگاه لیزر در حوزه چرم مصنوعی و طبیعی سرعت و دقت تولید کفش را بسیار بالا می برد و تولید کنندگان کفش در ایران از دستگاه لیزر بسیار استفاده می کنند.

 برش دستگاه لیزر(طلق و پلکسی گلاس) در این حوزه تبلیغات ساخت لوح تقدیر و تندیس بسیار موثر بوده و هم اکنون بسیاری از تولیدکنندگان لوح تقدیر و تندیس از دستگاه لیزری استفاده می کنند.

شرکت زاوش آذین پرتو پیشرو در ارائه خدمات مارکینگ لیزری، لیزر فلزات، برش لیزر فلزات، برش فلزات و حکاکی در خدمت مشتریان و کارفرمایان عزیز است.

 

 

 

 

تماس با شرکت زاوش آذین پرتو

برای اطلاعات بیشتر، مشاوره و استعلام قیمت انواع خدمات شرکت زاوش آذین پرتو (برش فلزات، برش غیرفلزات، مارکینگ و حکاکی، خم کاری، جوشکاری و ورق کاری، چاپ حرارتی) با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن: 46884734 - 46813890 - 021

موبایل: 6276 936 0935

ایمیل: z.sanat.co@gmail.com

تلگرام: zavashlaser@

اینستاگرام: zavash.laser

تماس تلفنی